Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Bystrzanów - Oferty sprzedaży domów

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 500 000 zł135 m² 1,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Bystrzanów (gm. Tarczyn), idealna dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Łąki,Grodzisk Mazowiecki(Bystrzanów + 18 km)

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Do sprzedania duży dom w Łąkach w Grodzisku Mazowieckim. Budynek znajduje się na zadbanej, zagospodarowanej działce. Teren wyłożony kostką. Budynek posiada dwie kuchnie i łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn(Bystrzanów + 17 km)

1 249 900 zł220 m² 5 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:341 m²

Dom w Pięknym Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Skrajny Segment, zewnętrzny o powierzchni ok. 220m2, posadowiony na bardzo ładnej działce. Rozkład Pomieszczeń : parter: - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów(Bystrzanów + 23 km)

390 000 zł69 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:593 m²

Dom w stanie surowym idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż dom w stanie surowym, który możesz wykończyć według własnych potrzeb i gustu. Powierzchnia użytkowa wynosi 69 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów(Bystrzanów + 20 km)

814 900 zł135 m² 6 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom dwulokalowy w Chylicach Twoje miejsce do życia pełnego komfortu i spokoju! Marzysz o nowym początku, z dala od miejskiego zgiełku, ale w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczno

Piaseczno(Bystrzanów + 25 km)

1 099 000 zł139 m² 7 917,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:70 m²

- bez prowizji - - bez pcc - - 5 lat rękojmi - Stylowy Szeregowiec w Dogodnej Lokalizacji Piaseczna Przedstawiamy nowoczesny, trzypoziomowy szeregowiec o wysokim standardzie wykończenia,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij